Digsby

Z Jabber.cz Wiki
Verze z 24. 2. 2009, 18:28, kterou vytvořil Integrated (diskuse | příspěvky) (Digsby multiprotokolový IM klient)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Digsby je multiprotokolový IM klient. Kromě několika komunikačních protokolů podporuje i plnohodnotné ovládání vaší e-mailové schránky a přijímá upozornění ze sociálních sítí MySpace, Facebook a Twitter. Abyste mohli Digsby používat, musíte si nejprve pomocí jednoduché registrace vytvořit účet (při instalaci nebo přes webové rozhraní). Registrace umožňuje nejen kontrolu přístupu, ale také umožňuje kompletní synchronizaci mezi všemi vašimi počítači, na kterých je tato aplikace nainstalována.

Podporované IM sítě

Jako komunikační klient nabízí digsby širokou paletu možných funkcí a schopností, nechybí možnost mít více účtů jednoho člověka v seznamu kontaktů spojeno dohromady, komunikace s více osobami v jednom okně pomocí panelů či například posílání SMS zpráv.

E-mail

E-mail v Digsby má přednastavené znamé emailové poskytovatele - Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, AOL / AIM Mail. Podporuje POP a IMAP protokoly, díky kterým můžete mít přehled nad většinou vašich emailových schránek. Digsby může informovat o nové příchozí poště, uživatel může okamžitě danou zprávu odstranit, označit jako přečtenou či jako spam. Taktéž je možné rovnou odesílat emaily pomocí rozhraní programu.

Sociální sítě

Klient spravuje i vaše účty na sociálních sítích: MySpace, Facebook, Twitter. Digsby vás bude informovat o všem co se děje s vašim profilem, kamarády a poskytuje vám notifikace o různých událostech z vašich sítí. V informačním okně jsou neustále zobrazovány aktuální statusy vašich přátel, krátké zprávy, i je možné měnit váš status.

Externí odkazy