Gadu-Gadu transport

Z Jabber.cz Wiki
Verze z 14. 1. 2013, 17:52, kterou vytvořil Pash (diskuse | příspěvky) (Odstraněn spam; vraceno do předchozího stavu, jehož autorem je "Spike411".)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
40px-Emblem-important.svg.png Tento článek pojednává o transportu, který zprostředkovává spojení se službou třetí strany.
Není v moci provozovatelů Jabber serverů, aby zajistili perfektní a stabilní funkčnost této služby na věčné časy.

Gadu-Gadu transport je služba Jabber serveru, která umožňuje komunikaci s uživateli polské IM sítě Gadu-Gadu. Takový transport běží mj. na serverech Jabbim (gg.jabbim.pl) a některých polských serverech.

Registrační formulář

Když v Service discovery zvolíte registraci transportu, tak se objeví registrační formulář, do kterého vyplníte své GG číslo a heslo, vyberete jazyk a zvolíte, zda chcete stáhnout ze serveru své GG kontakty

Nastavení

Pokud již máte transport zaregistrovaný, tak vám žádost o jeho registraci poskytne možnost změny nastavení, nastavení svých osobních informací a nebo odregistraci transportu.

Přidávání kontaktů

GG kontakty se přidávají klasicky jako u většiny ostatních transportů, tedy jako Jabber kontakty ggČíslo@adresa.transportu (tedy např. 1234567@gg.jabbim.cz)

Odkazy