Diskuse:Priorita

Z Jabber.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Je tohle pravda? IMHO priorita má význam jen pro nově příchozí zprávy. Kdyby se používala i pro odpovědi, tak by to bylo spíš na obtíž. pokud někomu pošlete zprávu a to odkudkoliv, odpověď přijde na klient s nejvyšší prioritou --Zenek 20:38, 16. 2. 2006 (CET)

Přesun

Nadpis článku je hrozně dlouhý. Navrhuji zrušit redirect Priorita, přejmenovat článek na Priorita, upravit zpětné odkazy a současný dlouhý název nechat zmizet beze stop. :) --MiK 00:08, 27. 9. 2006 (CEST)

Co "Nastevní priority", třeba to bude někdo hledat. Spike411 06:12, 27. 9. 2006 (CEST)
Proč ne, může to být redirect na Priorita. Když se na ten článek teď podívám, tak především popisuje, co to je priorita a k čemu je to dobré. Vlastní popis nastavení obstarávají toliko dva obrázky. Proto jsem výše navrhl přesun. Nicméně Tvůj postřeh je správný, heslo Nastevní priority má rozhodně smysl. --MiK 11:32, 28. 9. 2006 (CEST)

Miranda IM a vyber resource

U Mirandy IM !!LZE!! nastavit resource na ktery se bude odesilat. Pokud mate plugin TabSRMM tak tam je dole v okynku takova mala zarovicka - a s jeji pomoci lze nastavit na jaky resource se bude odesilat. Dale to jde primo kliknutim na kontakt - ale az od nejake novejsi (0.7.x) verze. Mam tu i dukaz Vy, co jste v Wikiovani vice zbehlejsi, to kdyztak nejak upravte k obrazu svemu, ja se toho trosku bojim abych to neupravil nejak "spatne":) - nevim jestli informaci o mirande smazat nebo rozsirit o realitu.

SUK 21:18, 29. 5. 2008 (CEST)
Ano, ta informace je zastaralá (v době psaní článku to s největší pravděpodobností skutečně nebylo možné) a bylo by dobré ji doplnit. Editaci wiki si můžeš zkusit třeba na Pískovišti, nebo prostě používej funkci Ukázat náhled. Dík. Spike411