Meebo

Z Jabber.cz Wiki
Verze z 14. 1. 2013, 16:59, kterou vytvořil Pash (diskuse | příspěvky) (Odstraněn spam od uživatele "Oliverjones"; vraceno do předchozího stavu, jehož autorem je "Spike411".)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Meebo nabízí uživatelům webového klienta s podporou konferencí, webový gadget Meebo Me, klienty pro mobilní telefony a další nástroje, to vše v úhledném kabátku.

Účet Meebo

Pokud používáte několik IM sítí a nechcete se do nich pokaždé přihlašovat jednotlivě, můžete si na webové stránce http://www.meebo.com/ vytvořit účet Meebo, který pak bude uchovávat všechny vaše přihlašovací údaje pod jedním heslem. Dále se vám zpřístupní např. automatické archivování konverzací (takže k nim budete mít přístup z libovolného počítače) a jiné funkce určené pouze registrovaným uživatelům.

Účet Meebo by mělo být možné také používat jako běžný účet na Jabberu.

Podporované sítě

Webový klient Meebo

Vlajkovou lodí Meeba je příjemně vyhlížející webový klient, který je dostupný i v české a slovenské lokalizaci. Používá JavaScript/AJAX a k provozu tedy stačí libovolný moderní webový prohlížeč, není třeba instalovat žádný zásuvný modul pro podporu Javy nebo Flashe.

Jednou z jeho slabin je celkem slabá podpora konferencí. Jako přezdívku uživateli při vstupu do místnosti nastaví celé jeho Jabber ID (např. franta@jabber.cz/Meebo), dále neumí místnosti moderovat a administrovat (nastavovat). Také neumí nastavit prioritu připojení a může dělat problémy, pokud odpovídáte kontaktu, který je přihlášen z více zdrojů.

Meebo pro Android

Snímky obrazovky

Meebo pro android ukazka 1.jpg Meebo pro android ukazka 2.jpg Meebo pro android ukazka 3.jpg

Meebo pro iPhone

Meebo Me

Meebo rozšíření pro Firefox

Meebo Repeater

Externí odkazy